تبلیغات
بهتر نبود با تک سرفه یی ! با خبرم می کردی از حضور غیر ؟! - بحث جامع در مورد دنیای خواب
 
بهتر نبود با تک سرفه یی ! با خبرم می کردی از حضور غیر ؟!
منمشتعلعشقطهیمچهکنم
درباره وبلاگ


منمشتعلعشقطهیمچهکنم

مدیر وبلاگ : شمشال صوفی
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
هر انسانی دارای دنیای درونه و میتونه از این دنیای درونش تمام استفاده لازم و ببره ... اما به شرطی که این دنیا رو بشناسه ... اونو به عنوان بخشی از خودش قبول کنه و از همه مهمتر شرایط و واسه ظهور دنیای درونیش فراهم کنه ..

منبع : انجمن اولیا

هر انسانی دارای دنیای درونه و میتونه از این دنیای درونش تمام استفاده لازم و ببره ... اما به شرطی که این دنیا رو بشناسه ... اونو به عنوان بخشی از خودش قبول کنه و از همه مهمتر شرایط و واسه ظهور دنیای درونیش فراهم کنه ..


*** قبل از بلوغ : انسانها در دوران کودکی به دلیل پاکی و عصمت و دل صافی که دارن خواب های بیشتری میبینن و هر چقدر بزرگ تر میشن اگه انسان گناه کاری بشن ذره ذره خواب های معنوی این آدما کم و کم تر میشه . و رو به خوابهای کابوس مانند ... خوابهای به محتوا و ... مییاره . علت اینه که در کودکی عواطف خیلی لطیفه و آدمی در اون دوران به همه چیز عشق میورزه و دل پاک و ساده ای داره ...


***دیدن آینده در خواب: برای بسیاری از افراد پیش اومده که در خواب صحنه ای یا اتفاقی دیدن و بعد از مدتی همون صحنه برای فرد اتفاق افتاده و پیش خودش گفته من اینو تو خواب دیده بودم چه جالب ...!!! آیا فقط چه جالب ؟ همین؟ وقتی روح از آینده برای شما خبر میاره یعنی جلو تر از زمان حرکت کرده !!! و یعنی میخواد چیزی و به خودش که شما هستید بفهمونه . نباید از کنار بعضی مسایل راحت بگذرید . بارها و بارها برای من و اطرافیان اتفاق افتاده که در رویا دیدیم فردا این اتفاق میفته و واقعآ هم اتفاق افتاده ... آخه چطور برنامه ریزی شده که من در فلان ساعت در فلان محل باشم که این اتفاق در جلوی چشم من اتفاق بیفته !!!وقتی خوابی از آینده میبینید در اصل میخواد به شما بفهمونه که فراتر از زمان و مکان هستید، و اگر خواب هایی که از آینده میبینین رو به کسی نگین چون با عث میشه کم کم خواب های بیشتری در مورد آینده ببینین، اینکه این خوابها چه معنی و مفهومی داره با شماست چون نسبت به دورن و افکار شما خوابی برای شما تدایی میشه...


***سانسورگر ذهن : بارها و بارها برای ما اتفاق افتاده که صبح از خواب بیدار شدیم و خوابهایی که دیدیم و اصلآ یادمون نبوده ...ذهن انسان دارای سانسونگره . سانسورگر بر گرفته از افکار و اندیشه های انسانه و اگه روح اون فرد در هنگامی که خوابه به جاهایی سفر کنه که دیدن اون جاها یا تجربیات انسان و دچار سردرگمی میکنه سانسورگر به طور خود کار تمام تجربیات روح را پاک میکنه و صبح که فرد از خواب پا بشه میدونه خواب دیده اما هیچ چی یا دش نمیاد. مثال من آدمی هستم که هیچ اعتقادی به جهان آخرت ندارم ... سانسورگر ذهن منم واسه محافظت از ذهن من مثل من بار میاد . و اگر روح من در هنگام خواب به جهان برزخ سفر کنه سانسورگر اینو پاک میکنه . علت این کارم اینه که اگه این خواب یاد من بمونه ذهن من دچار دوگانگی میشه و مشکلات بعدی... سانسورگر ذهن من در اصل محافظ ذهن منه. واسه اینکه بتونین سانسورگر و دور بزنین تکنیکی هست که در پایین توضیح میدم.


*** مترجم ذهن: ذهن هر انسان دارای مترجمه . مترجم نقش ترجمه خواب های ما رو بر عهده داره . با یک مثال بحث و روشن میکنم. شما در سفر و تجربه ای از جهانی دیگه اشکال و موجوداتی میبینین که شاید بسیار عجیب باشند ، شاید یگ جسم پرنده ای ببینین که مثل هیچ کدوم از تجهیزات روی زمین ما نباشه ، دیدن این تصاویر و اشکال در ذهن شما به طور کل نا مفهوم خواهد بود ، چون اصلا همچین موجوداتی و اجسامی تا به حال ندیدین، حالا تو ذهن شما باور به این صورته که موجودات جهانهای دیگه مثل روبات هستند و با بشقاب پرنده سفر میکنن. ذهن شما رویای شما رو به صورت باوری که دارین ترجمه میکنه تا شما خوابی رو که دیدین معنی اونو متوجه بشین ، چون دیدن چهار تا اشکال و موجودی که تا حالا مثل و نمونه اونو اصلا ندیدین هیچ معنی از خواب به شما نمیده بلکه باعث میشه فک کنین کابوسی وحشتناک دیدین پس مترجم میاد رویای شما رو به صورتی بهتون نشون میده که معنی خواب رو متوجه بشین.


***خواب های سریالی : بعضی خوابا هستند که فرد چندین شب پشت هم خواب مشخصی میبینه و مثل سریال خواب دنبال میشه ... اینجا به عهده ی شخصه که نسبت به چیزی که میبینه در خوابش و نسبت به شرایطی که داره ببینه خوابش چه چیزی و میخواد بهش بفهمونه .... میگم به عهده ی شماست چون خواب های سریالی معمولا مفهومشون مشخصه و پیچیده نیستند ، از طرفی هم شما بهترین تعبیر کننده برای خواب هاتون هستید. چون رویا رو شما میبینید ، رویاها طبق نیاز درون شما و زندگی شما ست ، شما میدونید چه اعمالی انجام دادید ، چه خواسته هایی دارید ، پس این خود شما هستید که باید خوابتون رو تعبیر کنید .


***خواب های غیر واقعی : به عنوان مثال بارها اتفاق افتاده در خواب دوستان یا مادر و پدر خودم رو دیدم اما اتفاقی که در خواب دنبال میشد اصلآ شبیه خصوصیات پدر مادرم نبود ...بعد که تو ظاهرشخصیت های خوابم دقت میکردم میدیدم این اصلا مادر من نیست بلکه یه کم شبیه مادر منه ... نکته اینجاست که عواملی هستند که نیاز به انرژی روح انسان دارن و این موجودات که جن هم جزء همین موجوداته با رویا سازی از کسانی که در نزدیکی ما هستند وارد هاله ی روحی ما میشن و وقتی انرژی مورد نیاز خودشون و تامیین کردن از رویا ی ما خارج میشن. پس در خواب هاتون به شخصیت ها دقت کنین که آیا واقعی هستند یا نه ، چهره های نا مشخص ، خواب های در هم بر هم به احتمال 95% برای گمراهی شماست نه هدایت شما +ز دنیای درون.


***خواب های آشفته : خوابهایی هم هستن که اصلا ربطی به هیچ موضوعی ندارند و انسان فقط چندین اتفاق پوچ و داستان بی محتوا در رویا میبینه و بعد از خواب بیدار میشه ... این خوابا به علت آشفته بودن ذهن اون فرده یا اتفاق بدی که برای اون افتاده باعث برهم زدن آرامش اون فرد شده و یا عواملی مثل عصبی بودن و ... همه بر تولید خوابهای آشفته نقش دارند و موثرند. اگر خواب در همی میبینید که هر چی فک میکنین چیز با محتوایی توش نبوده اون خواب هیچ تعبیری نداره و بر گرفته از آشفتگی هاست.


***سرکوب شدن انرژی : به عنوان مثال پسری به دختری بسیار علاقه منده و در لحظه ای پیش خودش فکر کرده که چی میشه اگه من با این دختر دوست بشم و یا اون به من پیشنهاد بده ... و معذرتآ شب قبل از خواب پیش خودش فک کرده که با این دختر هم آغوش شده و ... انسان با هر فکری که میکنه نسبت به شدت و قدرت اون فکر انرژی در پیرامون خودش آزاد میکنه و اگه بدونه که این فکر تحقق پذیر نیست و یا در حد یک خیال بافیه اون انرژی در فرد سرکوب میشه و فرد در همون شب یا چندین شب بعدش رویایی میبینه در خواب که شبیه خیال بافی هاش بوده ... برای مثال همون پسر خواب میبینه که داره با دوست دخترش آمیزش میکنه و صبح که بیدار میشه تعجب میکنه که چرا من این خواب و دیدم . که اگر شما لحظه ای به افکار گذشته خودتون فک کنین متوجه میشین که آیا این خواب از سرکوب شدن فکرهای قبلیتون بوده یا نه .


***نقش دخنانیات و داروها بر خواب: اگه شما در روز از دخانیات یا قرص استفاده کرده باشین و مخصوصآ قرص مسکن و آرامبخش باعث میشه رو خواب های شما تاثیر منفی بذاره ... برای مثال دارین خواب برادر خودتونو میبینین یه دفعه ای همه چی غیر عادی میشه دادشتون شمارو میزنه و ... این به هم ریختگی ها در رویا ناشی از همون مصرف دخانیات و قرص هاست.

***فشار ناشی از رقابت: مثال من همین الان دارم برای شما از رویاهای زیبا و دلنشین میگم که هر کسی دوست داره اینارو تجربه کنه ، حالا شما هم بیاین از همین الان بدون در نظر گرفتن چیزی بگین آره منم میخوام ببینیم ، خدایا به منم بده تا منم ببینم این کاملا اشتباهه، هر چیزی نیاز به مقدماتی داره ، هر انسانی پذیرش این رویا هارو نداره ، بعضی ها ضعیف هستن ، بعضی قوی ، بعضی بی جنبه و کم ظرفیت که تا خوابی ببینن فک میکنن انسان فوق العاده پاکی هستند و ... تنها زمانی خواب یا تجربه ای برای انسانی رقم خواهد خرد که اون انسان بستر ورود خواب رو آماده کرده باشه. که تشخیص این بستر بر عهده من نیست بلکه اونو خدای بزرگ متعال نسبت به هر انسانی تشخیص میده.


***تاریکی در رویا : معمولآ خواب بسیاری از آدما در تاریکی مرور میشه این تاریکی نشانه تاریک بودن دل اون آدمه و هر چقدر اون آدم رو به کارای خوب و پسندیده و همچنین رو به عبادت بیاره باعث میشه خواب های روشن تر و واضح تری ببینه. اون افرادی که خواب هاشون در روشنایی دنبال میشه و خواب های واضحی میبینن این برای روشنی دلشونه و اونایی که خواب هاشون در تاریکی دنبال میشه ...


***خوابهای صادقه : خواب های صادقه دارای موضوع مشخص و با مفهوم است ... کتاب تعبیر خواب تا حدی در تعابیر خواب کمک کننده میتونه باشه اما هیچ کسی مثل خودتون نمیتونه معنی خواب شمارو درک کنه ... هر چقدر شما شبا سبکتر بخوابین خواب های واضح تری میبینین . شخصیت ها اگه دقیقا همون اشخاص باشن این نشان از خواب درسته . خواب اگه در روشنایی باشه بهتره . خواب هایی که در اوایل صبح دیده میشن زود تر تعبیر میشن و هر چقدر در ساعات شب دیده بشن دلیل بر تعبیر طولانی مدت اون خواب هاست ... هر خوابی دارای معنی نیست و هر خوابی درست نیست ... اما نباید نسبت به خواب ها بی توجه بود ...چون روح در زمانی که جسم خوابه به خیلی از جاها میره که خیلی حرف ها و مطالب مهمی رو با خودش میاره که اگه سانسورگر اجازه بده انسان از اونا با خبر میشه ... پس تا اونجایی که میتونین دنبال تعصب و غرور نباشین و یک انسان متعادل باشین تا خواب هاتون حذف نشه.


***دور زدن سانسور گر ذهن : اگه میخوایین خواب هاتون یادتون بمونه بهترین کار اینه که یه دفترچه با یک خودکار و در کنار تخت خودتون بزارین و صبح به محض اینکه از خواب بیدار شدین شروع کنین به نوشتن هر چیزی که از خواب یادتون مونده ... حتی اگه چرت و پرت هم در خواب دیده بودین اونو بنویسین ... و بازم میگم به محض اینکه از خواب بیدار شدین سریع شروع به نوشتن خوابها کنین... اولش که ننوشتین چیزی یادتون نمیاد اما بعدش به محض اینکه شروع به نوشتن میکنین خوابها مرور میشن ... این کار و هر روز انجام بدین و میبینین که بعد مدتی هیچ خوابی و از دست نمیدین و با دنیا یا زندگی درونتون کاملا آشنا میشین . بعد از مدتی اگر نوشته هاتون رو با زندگی تون مقایسه کنین متوجه میشین که خوابهاتون حرف های زیادی برای گفتن داشتن.


***سفر روح در خواب :اگه شما تمام نکات بالا رو به خوبی رعایت کنین و ذهنتون و از وابستگی های مادی و پوچ . همچنین مشغله فکری دور کنین کم کم خواباتون روشن تر و شفاف تر میشه و باعث میشه روز به روز تجربیات بالاتری تو زمینه رویا کسب کنین و این عوامل باعث میشه شما بتونین در خواب هاتون خودتون تصمیم بگیرین و عملی انجام بدین – چون در اکثر خواب ها انسان کنترلی نداره و نمیدونه که داره خواب میبینه ... اگه شما در خواب هاتون بدونین که الان خوابین و دارین خواب میبینین یعنی شما در مرحله ی خوبی جای دارین و میتونین در خواب هاتون از افرادی که میبینین سوالاتی درمورد دین ... آفرینش ... خدا و... بپرسین به جوابایی میرسین . به این مدل خواب دیدن که فرد در رویا هم دارای اختیاره و میتونه مثل بیداری کارایی که میخواد انجام بده سفر روح در رویا میگن ... شما اگه به این مرتبه برسین یعنی هم در بیداری و هم در خواب شبانه زنده این و دارین با اختیار کامل زندگی میکنین . این به هیچ عنوان چیز عادی نیست و رسیدن به این مرتبه هم کار آسونی نیست . انسان های عارف و کسانی همچون شاعرین و انسان های بزرگ به این مرتبه میرسن . و لازمه بگم شما وقتی به این مرتبه میرسین از طریق عواملی به امر خدا رویاهایی معنوی و آموزشی میبینین تا خوب یاد بگیرین که در خواب کنترل کار ها رو خودتون تو دست بگیرین اون آدمایی که شمارو در خواب راهنمایی میکنن اساتید خواب نام دارند . چون این بخشی از زندگی روح در خارج از کالبد فیزیکی یا همون جسم شماست . شما در خواب به وسیله ی فکرتون میتونین حرکت کنین یا حرف بزنین ... روح با فکر حرکت میکنه نه با اعمال حرکتی . تمام این حرفایی که تا اینجا خوندین عین حقیقته چون توسط خود من و انسان های بسیار زیادی دیده شده و همچنین در مطالعات . اگرهم باور ندارین این به خود شما بر میگرده و نظرتون کاملآ قابل احترامه و همون طوریم که گفتم این قابلیت ها با آدمی هست و این یه جادوگری نیست و این بخشی از هر انسانه و تنها مشکلی ما آدما داریم اینه که خودمون و نیمشناسیم و خودمون و کم و تنها فرض میکنیم


***خواب های شیطانی : هر خوابی که خارج از منطق و عرف جامعه و زندگی الانتون بود رو دیدید بدونید اون خواب دروغه ، یا به قول معروف شیطانیه ، مثال اگر در خوابی شما به گناهی تشویق میشید ، به زدن کسی تشویق میشید ، یا این کارها در شما زیبا جلوه داده میشه ، همه اینها خواب های غلط محسوب میشن .


***پرواز و سقوط در خواب: اگر شما در خوابتون دیدید که در حال پرواز کردن هستید ، یا به جای راه رفتن قدم های بسیار بلند ور میدارید ، این نشان از رشد وجودی و معنوی شماست ، هر چقدر انسان بزرگ تر و بهتری باشین این پرواز ها بیشتر و بیشتر میشه ، و در هر بار یک تجربه معنوی با خودش به همراه خواهد داشت . اگر خواب میبینید در بالای برج یا کوهی هستید اون هم باز نشانه منزلت و بزرگی شما نزد خداست. اگر هم در خواب ها در حال سقوط باشین یعنی از بزرگیتون نزد خدا کم شده ، حالا اگه یک نگاهی به حرف ها و کاراتون بندازین میتونین متوجه شین کدوم کارتون یا حرف یا رفتارتون باعث شده افت کنین.


***درخواست از خدا : این نکته رو خوب هواستون باشه ، فرض شما امشب از خدا میخواین که به شما حقیقت رو نشون بده ، یا از خدا میخواین که خدایا من رو به خودت برسون ، من رو هدایت کن ، به من راه رو نشون بده ، حالا شما توقع دارین یک فرشته در خواب بیاد بگه بله راه اینه چاه اینه و خدا هم اینه ، این کاملا اشتباست ، شما اگر زمینه ای داشته باشین در اون شب که این درخواست رو کردین یا چند شب بعد به عنوان مثال میبینین که دارین نماز میخونین ، یا دارین به فقیری کمک میکنین ، شما هم خیلی عادی از این خواب رد میشین ، در صورتی که این جواب همون خواسته ی شماست ، که داره به شما میگه که اگر میخوای به اون سعادت برسی باید نماز بخونی و دست فقیران رو بگیری ، این یک مثال بود ، امکان داره شما نسبت به درونتون هر خوابی ببینین. اگرم خواب قابل توجهی ندیدین بدونین الان موقع خوبی واسه تصمیم شما نیست ، چون برای دیدن خواب ها و دریافت کمک اول باید زمینه ورود رو فراهم کنین که اون زمینه پاکی و راستی شماست .


***حرکت در خواب :این حرف من و یادتون باشه ، در خواب هاتون محو محیط نباشین ، بلکه جستجو گر باشین ، رمز حرکت در خواب شما علاوه بر پاکی و راستی ، استفاده از فکره ، شما در خواب با دست و پا نمیتونین حرکت کنین بلکه باید با فکر حرکت کنین . به عنوان مثال فکر کنین که میخواین پرواز کنین نه اینکه در خواب دست و پا بزنین . کار ها و صحبت ها در خواب با فکر انجام میشه .


***خواب های معنوی :بارها شده انسان ها خواب مرقد امام رضا ، مکه، طواف در مکه و یا خوندن نماز و قرآن رو دیدن ، یا در مواردی صحنه ای از بهشت رو دیدن و جایگاهشون رو ، این خواب ها به هیچ عنوان شیطانی نیست و حقیقته ، و نشان از بزرگی جایگاه فرد نزد خدا داره ، و از طرفی هم نشانه عشق روح اون فرد به این مکانهاست ، بازم تاکید میکنم ، اگر اینجور خوابی میبینین به کسی نگین و تعریف نکنین ، چون باعث میشه که خواب هاتون رو از دست بدین ، چون خواب مخصوص یک فرده و نسبت به اعمال و ظرفیت هر شخصی خوابی بهش نشون داده میشه ، شما وقتی خوابتون رو برای کسی تعریف میکنین یعنی دارین خودنمایی میکنین که من این و دیدما ، اگر از جنبه هدایت باشه و اون هم برای فردی بگین که اهل دل باشه زیاد مورد نداره . در کل باید راز نگه دار باشین و راز خواب های شما راز شماست.

نوع مطلب : مطالب خواندنی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

       نظرات
جمعه 17 آبان 1392
شمشال صوفی
شنبه 1 مهر 1396 03:25 ب.ظ
I every time used to study article in news papers but now as I am a user of internet thus from now I am using net for content, thanks
to web.
شنبه 18 شهریور 1396 10:43 ب.ظ
Excellent post. I will be experiencing many of these issues as well..
پنجشنبه 16 شهریور 1396 05:33 ق.ظ
I'm amazed, I must say. Rarely do I come across a blog that's both educative and entertaining, and let me tell you,
you've hit the nail on the head. The problem is an issue that too few people
are speaking intelligently about. Now i'm very happy
I stumbled across this in my hunt for something
regarding this.
شنبه 14 مرداد 1396 08:22 ق.ظ
I'm not sure exactly why but this site is loading incredibly slow for me.
Is anyone else having this problem or is it a issue on my end?
I'll check back later and see if the problem still exists.
جمعه 13 مرداد 1396 01:17 ب.ظ
I'm gone to tell my little brother, that he should
also pay a quick visit this blog on regular basis to obtain updated from newest news update.
دوشنبه 9 مرداد 1396 09:23 ب.ظ
I think the admin of this website is really working hard in favor of his web page, for the reason that here every stuff
is quality based material.
شنبه 7 مرداد 1396 08:18 ب.ظ
Hey I know this is off topic but I was wondering if
you knew of any widgets I could add to my blog that automatically
tweet my newest twitter updates. I've been looking for a plug-in like this for quite some
time and was hoping maybe you would have some experience
with something like this. Please let me know if you run into anything.
I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates.
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 02:15 ق.ظ
Magnificent beat ! I would like to apprentice even as you amend your web site,
how can i subscribe for a weblog web site? The account
aided me a acceptable deal. I have been tiny bit
familiar of this your broadcast offered brilliant transparent concept
سه شنبه 22 فروردین 1396 02:19 ق.ظ
Hello there, I believe your blog could be having browser compatibility problems.
When I look at your site in Safari, it looks fine
but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping issues.
I simply wanted to provide you with a quick heads up! Besides that, excellent website!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر